21 найкраще програмне забезпечення для особистих фінансів на 2021 рік

загальний

Поряд із використанням безпечної мережі Wi-Fi, такі функції безпеки допоможуть уникнути зловмисників від доступу до ваших даних. Багато програм для бюджетування безкоштовні або пропонують безкоштовні версії, тоді як деякі беруть щомісячну плату. Хоча це може бути спокусливим вибрати безкоштовний додаток, не забувайте про платні програми. Якщо програма для бюджетування може суттєво покращити ваш фінансовий прогноз, цілком можливо, варто інвестувати.

Найкращий безкоштовний спосіб управління своїми грошима

Він може навіть друкувати чеки, які більшість фінансових додатків більше не підтримують на Mac. Одне з того, що нам найбільше подобається в Moneyspire, – це не надто ускладнює ситуацію. Він дає дуже чіткий огляд усього – від рахунків та інформації про витрати до нагадувань про рахунки та бюджетів. Це зрозуміло, просто в експлуатації та має безліч функцій у порівнянні з більшістю програм для мобільного бюджетування.

Які найкращі безкоштовні програми для бюджетування?

Показуючи «Особистому капіталу», який саме дохід ви очікуєте мати на пенсії, «Особистий капітал» обчислює, наскільки ви перебуваєте на шляху. YNAB заслуговує на збільшення уваги, але для студентів коледжу він звільняє лише протягом одного року. За перші два місяці бюджетні особи, які вперше взяли бюджет, мають економію в середньому 600 доларів відповідно до YNAB.

Відстеження грошей

Додаток розраховує відповідну суму для внесення на ваш поточний рахунок або пенсійний рахунок щодня, беручи від вас завдання. Все, що вам потрібно зробити, це ввести в Digit, скільки ви хочете заощадити і коли ви хочете досягти цієї позначки. У програмі можна створити власні цілі для будь-якої цілі, до якої ви економите. Початок роботи з додатком простий – всім користувачам потрібно пов’язати банківські рахунки, банківські картки, студентські позики, іпотечні кредити та інші позиції зі свого бюджету вернуть игру стим.

“це доводить, що це найкраща система управління особистими фінансами, доступна в Інтернеті”

І хоча ви можете знайти менше варіантів звітування, ніж у інших програмах, настроювані попередження допомагають гарантувати, що нічого не потрапляє через тріщини. Ідея цього безкоштовного фінансового програмного забезпечення полягає у групуванні витрат та доходів за категоріями. Це корисно, оскільки можна побачити, куди йдуть гроші та скільки їх витрачається, оглянувши окремий погляд, не потребуючи вивчення звітів. Moneydance, створений переважно для користувачів Mac, – це настільний пакет управління грошима з надзвичайно акуратним інтерфейсом в одному вікні. Завантажте його, і ви отримаєте миттєвий огляд своїх фінансів, майбутніх рахунків, останніх витрат тощо.

Про наше програмне забезпечення для особистих фінансів

Знаючи ці речі, ви зумієте визначити, яке програмне забезпечення для особистих фінансів може бути ідеальним варіантом для вас. Що мені подобається у використанні програмного забезпечення для особистих фінансів, це простота та організація всього необхідного. Ви отримуєте всі дані в приємних чистих форматах, а також вони автоматично витягують інформацію для вас протягом усього вашого напруженого життя. Програмне забезпечення для бюджетування, за яке ви платите, часто пропонує якісніші функції та більше підтримки клієнтів, ніж безкоштовні варіанти.

Програма покаже вам процедуру виділення кожного долара, щоб допомогти вам навмисно витратити. Настроювані функції звітування та відстеження цілей, які включають привабливі та інформативні діаграми та графіки, допомагають дотримуватися плану. На флешку можна встановити портативну версію безкоштовного програмного забезпечення для бухгалтерії, що зручно для користувачів у дорозі. Після встановлення на USB-накопичувач безкоштовне програмне забезпечення для особистих фінансів дозволяє постійно відстежувати домашній облік та на різних комп’ютерах.

ви економите на рахунку, застрахованому FDIC …, а потім граєте з ним у азартні ігри. Творці Yotta знайшли спосіб ретельно утримати гострі відчуття, замінивши шанс стимулом заощадити та збільшивши шанси на перемогу. Призма не змінює вартість ваших рахунків, але відстежує їх особисто для вас. Якщо ви шукаєте швидке та просте у використанні програмне забезпечення, TaxAct може бути ідеальним – прості повернення можуть бути виконані за 10 хвилин, а складні повертаються швидше, ніж зазвичай. Вони пропонують всеосяжну та надійну систему підтримки, що означає, що легко задавати питання, з якими ви можете зіткнутися на цьому шляху. Ви можете знайти спеціальні послуги для самозайнятих та малих підприємств, серед іншого.

Найкращий безкоштовний додаток для смартфонів для початківців

Ми порівняли 15 бюджетних програм, щоб знайти найкращі мобільні програми, призначені для управління бюджетами, економією та витратами. Для цілей цього списку Advisor Ad Forbes зосередився на додатках, доступних для споживачів у США. Вісім програм, показаних у цьому списку, пропонують безліч корисних функцій та інструментів, які можуть задовольнити різноманітні потреби в особистих фінансах та управлінні грошима. Personal Capital інтегрує програмне забезпечення для бюджетування з іншими фінансовими інструментами на одній фінансовій інформаційній панелі. Ви можете відстежувати витрати, відстежувати ефективність інвестицій в режимі реального часу, встановлювати цілі виходу на пенсію та відстежувати свою загальну вартість в одному місці.

Чи можна встановити Windows 11 на Mac?

На рахунку немає комісій або мінімумів, і він постачається з безкоштовною дебетовою карткою, за допомогою якої ви можете отримати доступ до більш ніж 55 000 банкоматів без доплати. Stash поставляється з трьома різними планами, кожен з яких збільшується у вартості та характеристиках. Щомісячний рахунок для початківців в розмірі 1 долар включає базові функції, такі як, наприклад, інструменти для інвестування, банківської справи та бюджетування.

Найкращі пропозиції кіберпонеділка та кібертижня для Mac з 2020 року

Подивіться, куди йдуть всі ваші гроші, легко додаючи готівку, банківські картки, інвестиції та рахунки. Якщо ви не інвестор або віддаєте перевагу точному регулюванню свого бюджету, аніж широкому погляду, особистий капітал, можливо, не найкраще підходить. Однак, якщо ви хочете заощадити на коледжі чи на пенсії, його безкоштовні інструменти покажуть, чи ви на шляху. Цей інструмент може бути

Quickenis – це давно створений інструмент для управління особистими обліковими записами, і хоча його репутація була побудована на настільній версії, тепер вона доступна для запуску як додаток на мобільних пристроях. Moneyspire – це вдосконалене програмне забезпечення для особистих фінансів, яке дозволяє користувачам легко організовувати та управляти всіма своїми діяльністю, пов’язаними з фінансами, за допомогою чітко визначеного інтерфейсу. Хоча багато програм для бюджетування стверджують, що мають зручні інтерфейси, кожна людина має різні вподобання та уподобання. Важко визначити, яку програму бюджетування найпростіше використовувати, але всі вісім високо оцінених програм бюджетування створені для забезпечення позитивного досвіду роботи користувачів.

Програмне забезпечення?

Ви можете підключитися до банківських установ через Direct Connect, який автоматично завантажує транзакції та імпортує дані від інших. Незалежно від запуску Quicken, виробники продовжують розробляти SEE Finance прямо в дуже надійний, надійний і функціональний додаток для особистого бюджетування для Mac. Додаток Mint для iPad та iPhone виглядає добре, забезпечує чіткий огляд фінансів та простий в орієнтації. Загалом Moneydance – це надійне фінансове програмне забезпечення для Mac, яке витіснить Quicken, особливо якщо

Монетний двір

У наших рейтингах враховуються особливості товару, витрати, рейтинги споживачів, безпека разом з іншими характеристиками, характерними для певної категорії. Отримайте перегляд у реальному часі та легко відстежуйте та керуйте своїм фінансовим життям за допомогою нашої нагородженої інформаційної панелі. Персональна стратегія – це дійсно персоніфікований, диверсифікований портфель класів з декількома активами з розширеною диверсифікацією, який безпосередньо пов’язаний з вашими фінансовими цілями. Отримайте точне уявлення про власний капітал – про те, що у вас мінус те, що ви винні

Безкоштовна версія досить проста, але дасть вам зрозуміти, чи PocketSmith підходить особисто вам. Але якщо ви хочете багато дивовижних функцій, вам доведеться перейти на їхні платні пропозиції Premium або Super. Але що відрізняє цю програму, може бути можливість прогнозувати, куди можуть йти ваші рахунки, на основі певних результатів ваших фінансів. Монетний двір, безумовно, є одним з найпопулярніших інструментів бюджетування та відстеження витрат на ринку.

  • Компенсація, яку ми отримуємо за ці місця розташування, впливає на те, як і де на сайті з’являються пропозиції рекламодавців.
  • Програмне забезпечення надає навчальні посібники, які допоможуть вирішити низку жорстких фінансових тем разом із вашими фінансами та бюджетом.
  • Buddi ідеально підходить для створення ваших облікових записів та відстеження
  • Автоматизація ваших заощаджень – чудове рішення для легкого зміцнення вашого розрахункового рахунку або екстреного фонду.

щомісячна або річна передплата на користування. Інтернет-аркуш може бути більш зручним для користувача, ніж записувати всі доходи та витрати на ручку та папір. Хоча ви все одно повинні вводити кожну подію вручну, ви можете налаштувати свою електронну таблицю бюджету. Для інших облікових записів потрібно імпортувати файли QFX, OFX або QIF своїх облікових записів.

Alzex Finance – це вишукане, надзвичайно просте безкоштовне програмне забезпечення для особистих фінансів

У програмі ви можете легко розробити бюджет для себе, і всі ваші покупки будуть автоматично класифіковані. Крім того, додаток створює персоналізовану інформацію про ваші витрати, щоб допомогти вам витратити розумніше, заощадити більше та сплатити борг. Додаток Quicken Mobile Companion – це дійсно безкоштовний додаток для особистих фінансів, який можна використовувати разом із вашим програмним забезпеченням для настільних систем Quicken. Додаток Quicken Mobile Companion – це справді безкоштовний додаток для особистих фінансів, який можна використовувати разом із програмним забезпеченням для настільних програм Quicken 2017.

Програмне забезпечення для особистих фінансів має підзвітну платформу, яку людина може легко налаштувати відповідно до потреб. Програмне забезпечення для особистих фінансів показує, скільки часу потрібно для досягнення особистих цілей. Нарешті, програмне забезпечення для особистих фінансів сумісне як з комп’ютерами, так і з мобільними пристроями, таким чином надаючи можливість користувачеві зробити розумний вибір витрат у будь-який момент і в будь-якому місці. Програмне забезпечення для особистих фінансів поступово замінило баланс чекових книжок та рахунки на рахунках. Оновлення програмного забезпечення надають безліч захоплюючих функцій, які полегшують повсякденну діяльність та допомагають досягти особистих фінансових цілей. Mint – це справді безкоштовний онлайн-планувальник бюджету від Intuit, виробників TurboTax та

Можна доповнити свій фінансовий інструментарій безкоштовним програмним забезпеченням для підготовки податків, щоб тримати більшу частину грошей у кишені. Незалежно від того, працює ваш комп’ютер в ОС Windows або macOS, або ви виконуєте всі бюджетні операції на телефоні, нижче ви знайдете безкоштовний вибір для відстеження фінансів та планування на майбутнє. Еріка Райс, доктор філософії, є доцентом кафедри бізнесу та фінансів в Університеті Мерівіля.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *